EY Strategy Case Challenge

Долучайся до вирішення реального проєкту та отримай можливість пройти практичний курс від однієї з найкращх бізнес-шкіл світу🙌
Нещодавно EY було залучено для розробки стратегії залучення прямих іноземних інвестицій в Україну. Це проєкт, спрямований на допомогу Уряду України, і ми раді залучити до нього студентів 2-6 курсів та / або випускників 2019-2020 років, які зацікавлені в тематиці кейсу та роботі в EY.

Яке завдання?
Обери галузь економіки України та обґрунтуй, чому саме вона має високі перспективи щодо залучення прямих іноземних інвестицій в Україну в наступні п’ять років.

Як все буде відбуватись?
Реєструйся за посиланням https://bit.ly/eystartegycasechallenge до 1 грудня, 12:00. Після реєстрації ти отримаєш лист із більш детальним описом кейсу та запрошенням на онлайн-зустріч, де зможеш дізнатись відповіді на всі свої запитання.

Дедлайн подачі ідей: 14 грудня.

Які призи?
• проходження онлайн-курсу Sustainable Business Strategy (навчання розпочнеться в лютому 2021) від Гарвардської бізнес-школи (1 місце)
• участь у TEDxLondon Business School (2 та 3 місце).
Всі учасники отримають сертифікат про участь та можливість бути запрошеним на стажування до відділу Strategy & Transactions в EY. А найголовніше – якщо твої ідеї будуть відібрані проєктною командою EY, то ти зможеш презентувати їх разом з нами.

Поринь з нами у світ бізнес-стратегій!

Інші публікації

Далі
« Prev Post
Назад
Next Post »