Треба знати

До уваги студентів та випускників!

Вам треба знати:

Зміни до Закону «Про зайнятість населення» (2012 р.):

· Студенти вищих навчальних та учні професійно-технічних закладів, що закінчили початковий цикл навчання у таких закладах та здобули кваліфікацію за освітньо-кваліфікаційним рівнем „кваліфікований робітник”, „молодший спеціаліст”, „бакалавр”, „спеціаліст”, мають право проходити стажування на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від форм власності, виду діяльності та господарювання, фізичних осіб, що використовують найману працю, в тому числі і на умовах строкового трудового договору.

Загальний строк стажування не може перевищувати шість місяців.

Запис про проходження стажування роботодавець вносить до трудової книжки громадянина.

Під час проходження стажування осіб, визначених частиною першою цієї статті, роботодавець за згодою сторін може не виплачувати заробітну плату, або виплачувати її у розмірі, встановленому за згодою сторін (Стаття 28. Розширення можливостей для підвищення конкурентоспроможності молоді).

· Метою стажування є набуття досвіду з виконання професійних завдань та обов’язків, удосконалення професійних знань, умінь та навичок.

У разі виплати заробітної плати за час проходження стажування роботодавець може не сплачувати єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (Стаття 28. Розширення можливостей для підвищення конкурентоспроможності молоді).

· Приватні агентства зайнятості, які надають послуги в пошуку роботи, повинні надавати їх безкоштовно (Стаття 35. Діяльність приватних агентств зайнятості).

· Забороняється зазначати в оголошеннях (рекламі) про вакансії вимоги до віку, статті осіб, які шукають роботу, надавати перевагу одній із статей, за винятком специфічної роботи, яка може виконуватися виключно особами певної статі, а також вимагати надання відомостей про особисте життя (Стаття 35. Діяльність приватних агентств зайнятості).

Вимоги великих міжнародних компаній до співробітників.

· Знання іноземної мови
· Володіння міжнародними стандартами фінансової звітності (МСФЗ), міжнародними стандартами бухгалтерського обліку (МСБО)
· Володіння MS Office
· Велике бажання працювати та підвищувати свій професійний рівень.

Вимоги компаній України до співробітників.

· Знання іноземних мов – схвалюється
· Користувач ПК, Internet
· Володіння MS Office
· Знання 1С
· Знання мов програмування
· Навички в сфері продаж
· Вміння працювати в команді, бажання розвитку, мотивація, здатність до навчання
· Комунікабельність