Олімпіада з програмування Proggy-Buggy Contest


📌 DataArt запрошує взяти участь у Міжнародній олімпіаді з програмування Proggy-Buggy Contest, яка відбудеться 13 вересня 2019 року одразу в декількох містах, де є центри розробки DataArt. 42 хвилини, щоб випробувати себе у серії завдань з програмування.

👉 Ми чекаємо на учнів, студентів, розробників, тестувальників та всіх азартних людей, котрі мають уявлення, як пишуться програми, знають, що таке «консольні додатки», стандартні потоки введення/виводу.

📌 Олімпіада проходитиме на сервері DataArt з автоматичною системою перевірки ejudge. Завдання будуть нескладні, але їх буде багато — 13, а часу — всього 42 хвилини.

Мова олімпіади - англійська.

Рішення будь-якого завдання — це консольний додаток, вихідний текст якого потрібно вислати на сервер перевірки, обравши з переліку одну з мов програмування.

📌 Перевірка здійснюватиметься автоматично на сервері. Рішення будуть перевірятися автоматично на єдиному для усіх учасників сервері, завдяки чому ми швидко визначимо переможця.

📌 Олімпіада буде проходити у двох категоріях:
— Любителі (без досвіду участі в Національній студентській (ACM ICPC) або шкільній (IOI) олімпіаді з програмування минулих років або інших змагань з програмування).
— Професіонали (учасники Національної студентської (ACM ICPC) або шкільної (IOI) олімпіади з програмування минулих років або інших змагань з програмування).

Для участі в олімпіаді вам необхідно до 9 вересня зареєструватися за посиланням нижче. Реєстрація може бути командна (від однієї до трьох осіб) або індивідуальна (тоді ми сформуємо команду на місці). Участь — безкоштовно.
Реєстрація: bitly.su/PbwJuoG

📌Нагородження буде у декількох номінаціях: загальний командний залік, переможець на рівні країни, переможець на рівні міста, переможець серед команд DataArt.

При собі необхідно мати ноутбук на команду та чудовий настрій.

Зареєстрованим командам ми надішлемо детальну інформацію та тренувальні задачі минулих років.

👉 Місце проведення:

DataArt Kharkiv
пл. Захисників України, 7/8,
Бізнес-центр «Протон»

Інші публікації

Далі
« Prev Post
Назад
Next Post »