МОН презентувало звіт із моніторингу працевлаштування випускників

Міністерство освіти і науки України презентувало звіт із Моніторингу працевлаштування випускників закладів вищої і фахової передвищої освіти, які завершили навчання за державним або регіональним замовленням.

Під час цього моніторингу було здійснено обмін даними з Пенсійним фондом України. Зокрема, отримано понад 16 мільйонів записів про працевлаштування випускників. Неофіційна зайнятість не потрапляє в дослідження, тому можна говорити про те, що реальні показники зайнятості вище від моніторингових.

Випускники, щодо яких проводили моніторинг, є громадянами України, які завершили навчання за державним або регіональним замовленням і отримали диплом про вищу або фахову передвищу освіту в проміжку від 1 листопада 2018 до 30 жовтня 2019 року. З переліку вилучено тих, хто в період з 1 листопада 2019 року і до 1 листопада 2022 року почав здобувати наступний рівень освіти або завершував навчання за другою спеціальністю. Ці особи потраплять у моніторинг за своїм наступним дипломом.

Важливе уточнення: зменшення показників працевлаштування не пов'язано безпосередньо зі зниженням самого рівня працевлаштування, а повʼязано з особливостями підрахунків стажу, які минулого року мали меншу точність.

Джерело: https://mon.gov.ua/ua/news/trayektoriyi-karyeri-vipusknikiv-zvo-i-zfpo-mon-prezentuye-zvit-iz-monitoringu-pracevlashtuvannya-vipusknikiv-byudzhetnikiv

Інші публікації

Далі
« Prev Post
Назад
Next Post »