GeoComply запрошує на зустріч спільноти G-Talk Women in IT: Work and life - how to master it all


На зустрічі ми поговоримо як жінці побудувати власну кар’єру в IT та знайти баланс між роботою та життям, як змінити підхід з “пора на роботу” на “пора реалізовувати свій потенціал”. Про це та багато іншого розкажуть експертки — спів-засновниця агенції MindForce, бізнес-тренер, фасилітатор, коуч Зоряна Борбулевич та психолог платформи Goodo Юлія Ротко.

Хто спікери?

Зоряна Борбулевич — професійна тренерка і фасилітаторка, коуч ефективної діяльності з восьмирічним досвідом в IT. А також — мама, волонтерка міжнародної організації та спеціалістка з дизайну мислення. За плечима експертки майже десяток професій за 20 років та робота з міжнародними організаціями і фондами в Азії, Європі, Африці, США та Лівані.

Зоряна поділиться власним досвідом у доповіді на тему “Історія про нову американську мрію “how to have it all”, а також розкриє наступні питання:
  • В пошуках себе... професійно та як я ... опинилась в ІТ. Історія про холодний розрахунок, в якому перемогла інтуїція.
  • Втеча з ІТ або як я працюю з ІТ, не будучи в ІТ.
  • Як мене вабив Бізнес Аналіз і чому у нас з ним нічого не вийшло.
  • Чому “Мама в декреті” це найпотужніший тренінг і які компетенції я прокачала.
  • Моя нірвана зараз або авторстка формула заповітного “Work-life balance”.
Юлія Ротко — психолог платформи Goodo та гештальт-терапевт, сертифікований профорієнтатор для дорослих. Понад 7 років займалась рекрутингом, управлінням персоналом та кар’єрним консалтингом у сфері IT.

Юлія розповість про самореалізацію і роботу, як життєву цінність в житті жінки, та допоможе розібратись з виходом на роботу після довгої перерви.

Коли та як приєднатись?

Захід відбудеться 9 березня о 18.00. Зареєструватись можна за посиланням https://bit.ly/3Lxv2Lt.
Мова доповідей: українська. російська.

Про нас:
GeoComply - це стрімко зростаюча продуктова компанія з глобальною базою клієнтів. Більше 10 років команди інженерів в чотирьох країнах свiту, трьох континентах розробляють програмне забезпечення у сфері регулюючих технологій та захисту цифрового контенту, за допомогою геолокаційних даних.
Програмне забезпечення від GeoComply встановлене на 400+ млн. пристроях по всьому світу. Протягом свого існування компанія отримала безліч нагород, була відзначена як найкращий виробник софту, що дозволяє захистити бізнес від шахрайства, найкраща ІТ-компанія.

Інші публікації

Далі
« Prev Post
Назад
Next Post »