В межах проведення «Тижнів якості» кафедрою економіки підприємства та менеджменту, було здійснено опитування студентів 3-го та 4-го курсів, що навчаються за освітньо-професійними програмами «Економіка підприємства» та «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».
📌 Деякими цікавими результатами ми ділимось з вами.
Студенти ОПП «Економіка підприємства» вважають, що найбільш корисними для їх подальшої кар’єри є навчальні такі дисципліни: економіка підприємства – 36 % та маркетинг – 24 %.
![](https://telegra.ph/file/c233abd2c582f99030134.png)
Серед навчальних дисциплін, що студенти ОПП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» вважають найбільш корисними для подальшої кар’єри, можна виділити: маркетинг – 58,8%, менеджент – 41,2%, іноземна мова – 58,8 %, бізнес-планування – 47,1 %.
![](https://telegra.ph/file/cf6c62c2231317bbb15e5.png)
Більше 60% студентів зацікавлені у лекціях та майстер-класах від представників бізнесу, майже 60% зацікавлені у вирішенні кейсів та практичних ситуацій від потенційних роботодавців, 23% зацікавлені у проектному навчанні.
![](http://icons.iconarchive.com/icons/custom-icon-design/mono-general-2/512/edit-icon.png)