Форум «БІЗНЕС-МОЛОДЬ: ЕФЕКТ WOW ВІД СПІВПРАЦІ» (10 жовтня, Харків)

Ви активна молода людина віком 18-25 років з Харкова чи Харківської області? Маєте бажання дізнатись про актуальні можливості для молоді, розвинути свої навички та реалізувати кар'єру в Україні? Тоді реєструйтесь на Форум «БІЗНЕС-МОЛОДЬ: ЕФЕКТ WOW ВІД СПІВПРАЦІ», що пройде 10 жовтня 2017 року в м. Харків в рамках ініціативи «УКРАЇНСЬКИЙ ПАКТ ЗАРАДИ МОЛОДІ-2020».

Форум збирає молодь та місцевих роботодавців і включатиме презентації актуальних кар’єрних можливостей, практичні майстер-класи від HR компаній, дискусії щодо пріоритетів у виборі першої роботи та спільний пошук WOW-рішень у співпраці бізнесу і молоді.

Організатори Форуму: Міністерство молоді та спорту України та Центр «Розвиток КСВ» за фінансової підтримки Фонду народонаселення ООН.

Інформаційні партнери: Харківська обласна громадська організація «МИР», Молодіжна рада при Харківському міському голові та Харківський обласний центр молоді.

Зареєструватися потрібно до 4 жовтня 2017 року. На основі заповненої реєстраційної форми до участі у форумі буде відібрано найбільш активних та візійних представників молоді Харкова та Харківської області. Обраним учасникам буде повідомлено про рішення та деталі щодо проведення Форуму до 6 жовтня 2017 року.

Посилання на реєстрацію — goo.gl/forms/xnJhuoNbeHxxgUvh1

Участь у Форумі безкоштовна. Організатори відшкодовують витрати на проїзд. Основні критерії відбору учасників: мотивація та інтерес до співпраці з компаніями.

З будь-яких питань щодо реєстрації та Форуму пишіть: Тарас Деркач, Центр «Розвиток КСВ», td@csr-ukraine.org, (044) 292 02 48.

Чекаємо на Вас! Не пропустіть свій унікальний шанс!

Інші публікації

Далі
« Prev Post
Назад
Next Post »