![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgHRVyYnWfgvyE_TPSuop1csAoriuD-RiCNqunq6soRqLHwCsW1lRF9VN5dQER6yXl3sTS1UvAip9eNIon9kjWAdh6hhY-bNEl8h84MK2OxtAyt2kOpAj2DBB4F7Ldhoe1HSzfocLnLa2o/s200/8uESXw59q6k.jpg)
5 вересня 2016 року відділ працевлаштування студентів та взаємодії з бізнес-структурами організував для студентів 2 курсу факультету менеджменту і маркетингу спеціальності "Бізнес-адміністрування" екскурсію до регіонального офісу ПриватБанку м. Харкова.
Захід відбувся в рамках ознайомлювальної практики, метою якої є знайомство з основними принципами роботи підприємств та їх підрозділами, напрямками діяльності, вивчення організаційно-управлінської структури, економічної, комерційної та інших служб підприємства.
В ході екскурсії студенти ХНЕУ ім. С. Кузнеця познайомились з історією розвитку банку, відвідали банківське відділення, структурні підрозділи, дізнались про роботу колл-центру та менеджерів. В завершення екскурсії студенти ознайомились з банківськими продуктами та кар'єрними можливостями в найбільшому комерційному банку України.
Фотозвіт
![](http://icons.iconarchive.com/icons/custom-icon-design/mono-general-2/512/edit-icon.png)