Global Management Trainee / Менеджер-стажер SUN InBev Ukraine

Програма «Менеджер-стажер»

Програма «Менеджер-стажер»
Ми впевнені, що для того, щоб наша компанія була кращою і постійно зростала, ми повинні розвивати людей, які ведуть її до цих висот.
Нам потрібні менеджери майбутнього.
Наша глобальна програма «Менеджер-стажер» є першим кроком на кар'єрному шляху молодих фахівців. У ній учасники отримують унікальну можливість працювати над реальними проектами вже з самого початку.
Зі вступного курсу в Сент-Луїсі (США) і до вашої підсумкової презентації за проектом, ви будете розглядатися нами як один з майбутніх лідерів компанії. Ви дізнаєтеся про управління однієї з найуспішніших компаній у світі, а також про те, де в ній знайдеться найкраще місце саме для вас.
Перш за все, ви будете вчитися менеджменту ― тому, як бути лідером у компанії світового рівня. Це включає в себе і уроки, які ви почерпнете із спілкування з колегами.
Ми не боїмося вчитися, робити помилки і розвиватися, оскільки розуміємо, що це невід'ємна частина шляху до великого лідерства.

ПРОГРАМА:
Вас чекає структурований 10-місячний курс, розрахований на повний робочий день, в рамках якого ви познайомитеся з тим, як працює весь наш бізнес. Програма охоплює все: від виробництва, логістики, продажів, маркетингу і торгового маркетингу до інформаційних та бізнес-послуг. Ви також дізнаєтеся про роботу інших відділів: по роботі з персоналом, з правових і корпоративних питань, відділів закупівель і фінансів.
Глобальний і Зональний вступні курси ― 2 тижні;
Глибоке занурення (Виробництво та Логістика) ― 5 тижнів;
Глибоке занурення (Продажі і Маркетинг) ― 8 тижнів;
ІТ та Бізнес-послуги ― 3 тижні;
Глобальна стратегія ― 2 тижні;
Проектна робота у функції «Виробництво і Логістика» ― 10 тижнів;
Проектна робота у функції «Продажі і Маркетинг» ― 9 тижнів;
Закінчення курсу і випуск ― 1 тиждень.

КОГО МИ ШУКАЄМО:
Ви знаєте англійську мову на рівні Advanced і маєте закінчену вищу освіту (до вересня 2015) зі ступенем бакалавра, магістра (або аналогічним) за одним з наступних напрямків: бізнес, економіка, маркетинг продажів, фінанси, наука, техніка, юриспруденція або інформаційні системи.
Перевага буде надаватися кандидатам, які мають підприємницький дух, орієнтованим на результат, з досвідом керівництвом командою в університеті або за його межами.

Подача заявок на 2015 рік відкритаДізнайтеся більше про програму на нашому новому сайті для молодих фахівців.
Подати заявку.

Інші публікації

Далі
« Prev Post
Назад
Next Post »