В ХНЕУ ім. С. Кузнеця відбувся ярмарок вакансій.

 14 листопада 2014 в Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця відбувся традиційний ярмарок вакансій, організацією якої займався відділ працевлаштування студентів. Захід відбувся за підтримки регіональної інтернет-служби «Робота в Харкові». Партнерами ярмарки вакансій стали компанія Global Bilgi та мережі супермаркетів «Сільпо». Ярмарок вакансій відкривав ректор ХНЕУ ім. С. Кузнеця професор Пономаренко Володимир Степанович, який звернувся з вітальним словом до роботодавців, студентам і випускникам.
В цьогорічному ярмарку вакансій брало участь 42 провідних підприємств і організацій Харкова і України, які представляють сфери інформаційних технологій, страхування, банківської справи, виробництва, туризму, торгівлі, аудиту та інші. Традиційно в ярмарку вакансій взяли участь наші постійні партнери Харківський обласний та міський центри зайнятості, а також серед учасників: компанії NIX Solutions, 1C-Теллур, EY, ПриватБанк, UniCreditBank, УТБ Бігранд, ПЗУ Україна, Спеціалізована державна податкова інспекція з обслуговування великих платників. Варто відзначити, що активними учасниками ярмарків вакансій все більше стають випускники університету останніх років, які представляли такі великі компанії як САН ІнБев Україна, Global Bilgi, Філіп Морріс Україна, Zone3000, НПО Вертикаль, Компанія Топольок.
Близько 1000 студентів ХНЕУ ім. С. Кузнеця мали можливість ознайомитися з представленими вакансіями, вимогами до потенційних посадам, специфікою діяльності, умовами праці, соціальними гарантіями, історією підприємств та організацій, презентувати власне резюме, записатися на співбесіду.
В свою чергу, роботодавці мали можливість знайти активних, відповідальних, енергійних співробітників, вони проводили презентації компаній, розповідали про свої вакансії, знайомилися зі студентами та випускниками університету, презентували програми стажувань та молодіжні програми набору.
Роботодавці-учасники ярмарку високо оцінили рівень організації та проведення заходу, відзначили зацікавленість і високу активність студентів університету. Відгуки студентів також були позитивними.

Інші публікації

Далі
« Prev Post
Назад
Next Post »