В ХНЕУ ім. С. Кузнеця відбувся ярмарок вакансій

16 травня 2014 року в Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця відбувся традиційний Ярмарок вакансій. Організатор - відділ працевлаштування студентів. Захід відбувся за підтримки Харківського обласного центру зайнятості, регіональної інтернет-служби «Работа в Харькове» та компанії Global Bilgi. 
У цьогорічному Ярмарку вакансій кількість учасників сягнула 38 провідних підприємств та організацій Харкова та України. Це великі компанії та невеличкі підприємства, яки представляють галузі інформаційних технологій, страхування, банківської справи, виробництва, туризму, торгівлі, консалтингу, аудиту та інші. Серед постійних учасників: Gameloft, NIX Solutions, 1C-Теллур, САН ІнБев, ПриватБанк, Філіп Морріс, Global Bilgi, Aegon, Zone3000, DataArt, вперше учасниками ярмарку стали Dopomoga Group, G5 Entertaiment, Топольок, SoftServe та інші.
На ярмарку роботодавці проводили презентації компаній, розповідали про свої вакансії, знайомились із студентами та випускниками університету, проводили їх тестування, презентували програми стажувань та молодіжні програми набору.
В свою чергу близько 1200 студентів ХНЕУ ім. С. Кузнеця відвідали захід. Вони познайомились з представленими вакансіями, вимогами до потенціальних посад, специфікою діяльності, умовами праці, соціальними гарантіями, історією підприємств та організацій, презентували власне резюме, записалися на співбесіду.
Работодавці-учасники ярмарку високо оцінили рівень організації та проведення заходу, відмітили зацікавленість та високу активність студентів університету. Відгуки студентів також були позитивними.

Інші публікації

Далі
« Prev Post
Назад
Next Post »