В ХНЕУ відбувся ярмарок вакансій

В ХНЕУ ВІДБУВСЯ ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
 

11 жовтня 2012 року в Харківському національному економічному університеті відбувся традиційний Ярмарок вакансій. Організатор - відділ працевлаштування студентів ХНЕУ. Захід відбувся за підтримки Харківського міського центру зайнятості та інтернет-порталу rabota.kharkov.ua.
У цьогорічному Ярмарку вакансій взяли участь більше 40 провідних підприємств та організацій Харкова та України. Це і великі компанії, які у своєму портфелі мають національні та міжнародні бренди, і невеличкі підприємства. Серед учасників: Gameloft, DataArt, NIX Solutions, 1C-Теллур, PricewaterhouseCoopers, Sun InBev Ukraine, ПроКредит Банк, МЕГАБАНК, Укрсоцбанк, видавництво «Фактор», мережа «COMFY», ТД ИРБИС та інші. 

На ярмарку роботодавці проводили презентації компаній, розповідали про свої вакансії, до речі, загалом їх було представлено практично 300, знайомились із студентами та випускниками університету, проводили їх тестування, презентували програми стажувань та молодіжні програми набору.  


В свою чергу близько 1200 студентів ХНЕУ відвідали захід. Вони познайомились з представленими вакансіями та вимогами до потенціальної посади, специфікою діяльності, умовами праці, соціальними гарантіями, історією підприємств та організацій, презентували власне резюме, записалися на співбесіду.
Вже традиційно на Ярмарку вакансій студенти та всі охочі прослухали  освітні лекції з питань працевлаштування, ринку праці та інших актуальних тем.

Інші публікації

Далі
« Prev Post
Назад
Next Post »